[Přeskočit k obsahu]

Sekční vrata

Sekční vrata

Sekční garážová vrata jsou nejprodávanějším typem garážových vrat. Tato vrata jsou nejčastěji složena ze 4 stejných oddílů, tzv. sekcí. Sekční vrata se montují zevnitř na ostění a zajíždějí pod strop garáže. Jedná se o moderní vrata, která umožňují maximální využití prostoru před vraty i za nimi, protože při otevření zabírají pouze minimální prostor pod stropem. Díky tomu je zachován celý vnitřní prostor garáže a zcela volný průjezd.

Sekční vrata lze namontovat do každého otvoru, nezáleží, zda je pravoúhlý, zkosený nebo obloukový, lze je namontovat i do garáží, které nemají nadpraží nebo je nadpraží velmi malé. Proto se tento typ vrat ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci garáže. Sekční garážová vrata dokonale utěsňují stavební otvor a mají výborné tepelně izolační vlastnosti a tichý pohon.

Pro montáž vrat je nutno, aby v garáži a na ostění okolo otvoru pro vrata byla hotová omítka. Pro sekční vrata je rovněž nezbytně nutné, aby byla v garáži zcela rovná podlaha bez sklonu. Podlaha včetně konečné povrchové úpravy musí být hotová ještě před montáží.

Sekční vrata dodáváme na ruční ovládání nebo s pohonem. Automatické ovládání sekčních vrat je možné dálkovým ovladačem, GSM modulem a nejnověji i mobilní aplikací. Sekční vrata je možné doplnit okny nebo ALW prosklenou sekcí složenou z hliníkových profilů. Do sekčních vrat se dají umístit i integrované vstupní dveře.

Pro snadnější rozhodování nabízíme hlavní výhody sekčních garážových vrat:

  • Zachování vnitřního prostoru garáže a volného průjezdu.
  • Možnost využití celého prostoru před garáží.
  • Možnost montáže do každého otvoru, vč. garáží bez nadpraží.
  • Vhodné pro dodatečnou modernizaci garáže.

 

Fotogalerie sekčních vrat

foto4.jpg
foto3.jpg
foto8.jpg
foto9.jpg
foto10.jpg
foto15.jpg
foto12.jpg
foto13.jpg
foto14.jpg
foto16.jpg
foto17.jpg
foto18.jpg
foto19.jpg
foto20.jpg
foto21.jpg
Fripos mont s.r.o.

Fripos mont s.r.o.

K Výtopně 2219, 41201 Litoměřice, Předměstí
IČO: 27817369
DIČ: CZ27817369
Mobil: +420 777 124 056
Tel.: +420 416 732 552
E-mail: litomerice@fripos.cz

Autorizovaný prodejce produktů společnosti Lomax

Lomax