[Přeskočit k obsahu]

Vnitřní rolety a žaluzie

Horizontální žaluzie

Nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany v interiéru představují žaluzie vyráběné z lehkých hliníkových lamel. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem. Pro milovníky přírodních materiálů jsou určeny žaluzie dřevěné.

Horizontální žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken, tj. i pro atypická nebo střešní okna.

 

Vertikální žaluzie

Dalším typem interiérových žaluzií jsou žaluzie vertikální. Vertikální žaluzie je možné použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Vertikální žaluzie jsou nabízeny v široké škále materiálů a barev. Je-li třeba místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. V kancelářských prostorách jsou populární nehořlavé materiály. Zdravotnická zařízení je možno vybavit snadno udržovatelnými lamelami z plastu. Alergici uvítají žaluzie z materiálů s obsahem skelného vlákna. Skvělým interiérovým doplňkem představují vertikální žaluzie dřevěné.

Vertikální žaluzie dodáváme i v atypických rozměrech -  horizontální oblouk, vertikální oblouk, šikmé a žaluzie ve dvou lištách.

Vertikální žaluzie se ovládají buď manuálně, šňůrou (stahování lamel) a řetízkem (naklápění lamel), nebo elektrickým pohonem na vypínač nebo dálkový ovladač.

 

Interiérové rolety

Vnitřní rolety nabízejí výrazné dekorativní stínění. Jsou nabízeny v několika variantách, jako klasické látkové rolety nebo speciální zatemňovací rolety, které zcela pohlcují světlo.  V naší nabídce jsou i látkové rolety na střešní okna.

Vnitřní rolety se ovládají buď manuálně, šňůrou, řetízkem, madlem či táhlem, nebo elektrickým pohonem na vypínač nebo dálkový ovladač.

Fripos mont s.r.o.

Fripos mont s.r.o.

K Výtopně 2219, 41201 Litoměřice, Předměstí
IČO: 27817369, DIČ: CZ27817369
 
Tel.: +420 777 124 056
E-mail: litomerice@fripos.cz
   

Fripos mont Praha s.r.o.

vzorkovna: Purkyňova 804, 25082 Úvaly
IČO: 05391199, DIČ: CZ05391199
Tel.: +420 724 960 991
E-mail: praha@friposmont.cz

Autorizovaný prodejce produktů společností Lomax a Isotra

isotra logo     Lomax