[Přeskočit k obsahu]

Vnitřní rolety a žaluzie

Horizontální žaluzie

Nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany v interiéru představují žaluzie vyráběné z lehkých hliníkových lamel. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem. Pro milovníky přírodních materiálů jsou určeny žaluzie dřevěné.

Horizontální žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken, tj. i pro atypická nebo střešní okna.

 

Vertikální žaluzie

Dalším typem interiérových žaluzií jsou žaluzie vertikální. Vertikální žaluzie je možné použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Vertikální žaluzie jsou nabízeny v široké škále materiálů a barev. Je-li třeba místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. V kancelářských prostorách jsou populární nehořlavé materiály. Zdravotnická zařízení je možno vybavit snadno udržovatelnými lamelami z plastu. Alergici uvítají žaluzie z materiálů s obsahem skelného vlákna. Skvělým interiérovým doplňkem představují vertikální žaluzie dřevěné.

Vertikální žaluzie dodáváme i v atypických rozměrech -  horizontální oblouk, vertikální oblouk, šikmé a žaluzie ve dvou lištách.

Vertikální žaluzie se ovládají buď manuálně, šňůrou (stahování lamel) a řetízkem (naklápění lamel), nebo elektrickým pohonem na vypínač nebo dálkový ovladač.

 

Interiérové rolety

Vnitřní rolety nabízejí výrazné dekorativní stínění. Jsou nabízeny v několika variantách, jako klasické látkové rolety nebo speciální zatemňovací rolety, které zcela pohlcují světlo.  V naší nabídce jsou i látkové rolety na střešní okna.

Vnitřní rolety se ovládají buď manuálně, šňůrou, řetízkem, madlem či táhlem, nebo elektrickým pohonem na vypínač nebo dálkový ovladač.

Fripos mont s.r.o.

Fripos mont s.r.o.

Mlékojedská 2231, 41201 Litoměřice
IČO: 27817369, DIČ: CZ27817369
 
Tel.: +420 777 124 056
E-mail: litomerice@fripos.cz
   

Fripos mont Praha s.r.o.

vzorkovna: Purkyňova 804, 25082 Úvaly
IČO: 05391199, DIČ: CZ05391199
Tel.: +420 724 960 991
E-mail: praha@friposmont.cz

Autorizovaný prodejce produktů společností Lomax a Isotra

isotra logo     Lomax